• Dzień Chłopca w IIIA

• W dniu 30 września 2022r. w klasie IIIA świętowaliśmy Dzień Chłopca. Przyjemne chwile, wypełnione były życzeniami i uśmiechem. Dziękujemy Rodzicom za miłe upominki.

wychowawca Aleksandra Wojciechowska

• Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

• W dniu 30 września 2022r. w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas I-III zapoznali się z prezentacją kandydatów.

Dokonali wyboru MSU w składzie:

Przewodniczący: Kajetan Zając

Zastępca przewodniczącego: Barbara Wszelaki

Skład Samorządu: Alicja Smykowska, Justyna Grzonkowska, Tadeusz Kamiński.

Wszystkich uczniów klas I-III zachęcamy do przedstawiania swoich propozycji dotyczących działań Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023.

opiekunka MSU Aleksandra Wojciechowska

• Wycieczka uczniów klas I-III do Służewa.

• 28 września 2022 r. uczniowie klas IA, IIA oraz IIIA udali się na wycieczkę do Służewa. Tam w Gminnym Ośrodku Kultury obejrzeli film animowany "To nie wypanda". Następnie po seansie filmowym grupa najmłodszych uczniów naszej szkoły udała się na warsztaty czytelnicze do Gminnej Biblioteki Publicznej. Serdecznie dziekujemy za zaproszenie Gminnemu Ośrodkowi Kultury, a także Pani Małgorzacie Świątkowskiej- Dyrektor Biblioteki za piękną lekcję w świecie książek.

koordynator ds. kultury   K. Banachowska