• Legionella - warto wiedzieć!

• Prosimy o zapoznanie się z infografikami przygotowanymi przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH - PIB oraz Główny Inspektorat Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia

• Mamy Mistrzynię!

• Zuzanna Cholewczuk, uczennica naszej Szkoły została Mistrzynią Polski w Łucznictwie Konnym w kategorii junior młodszy. Zawody te odbywały się w PSO Starogard Gdański w dniach 3-6 sierpnia 2023. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Zdjęcia: Rychłowski Photography

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 4 września 2023 r. o godzinie 9.00 odbędzie się inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Uroczyste powitanie będzie na boisku szkolnym lub na sali gimnastycznej. W godziach 9.20-11.00 odbędą się spotkania w salach (sprawy organizacyjne dotyczące m.in. bezpieczeństwa, dowozów, wypożyczenia podręczników i przekazania materiałów ćwiczeniowych).

klasa I A- sala 02 wychowawca mgr Aleksandra Wojciechowska

klasa II A- sala 11 wychowawca mgr Karolina Orepuk-Piotrowska

klasa III A - sala 14 wychowawca mgr Katarzyna Banachowska

klasa IV A- sala 01 wychowawca mgr Ewa Czarnomska