• Dyskoteka walentynkowa

• 5 lutego 2024 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka walentynkowa. Uczniowie, jak zawsze, świetnie się bawili. Zaskoczyli opiekunów oryginalnymi strojami. Gorące podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za zorganizowanie poczęstunku dla dzieci. M. Przybył-Radwańska, M. Oczachowska, D. Kosiński

• Muzeum Czekolady w Toruniu i musical "Zemsta"

• 29 stycznia 2024 r. klasy: V A, VI A, VII A i VIII A wyruszyły na wycieczkę do Muzeum Czekolady w Toruniu. Dzieciom przybliżono tajniki powstawania czekolady. Uczniowie obejrzeli film i ryciny oraz próbowali belgijskich pralinek. Każdy mógł własnoręcznie wykonać czekoladę z herbem Torunia. Na koniec klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło również czasu na zakupy. Następnie dzieci udały się na obiad w restauracji "Manekin". Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie musicalu "Zemsta" na auli UMK. Przedstawienie było wspaniałym widowiskiem z elementami dobrego humoru prosto spod pióra mistrza Fredry. Duże zainteresowanie dzieci wzbudziły piękne kostiumy, taniec oraz śpiew aktorów na żywo. Musical wzbogaciły iluminacje świetlne oraz ciekawe dekoracje. M. Przybył-Radwańska, M. Kardas.

• Kolejny sukces Szymona!

• 14 stycznia odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy. Szymon Waśkowski w eliminacjach w biegu na 60 metrów zdobył 2 miejsce, zaś w finale na 60 metrów wywalczył brązowy medal z czasem 10.89.
            W biegu na 300 metrów również zdobył brązowy medal.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!